Üye Ol
Üye OlÖdeme YapSatın Al
​Kripto para ve Papara ile ödeme alınmaya başlanmıştır.10 Dakikada Oyun Bakiyelerinizin Aktarımı Sağlanır Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Zynga Poker Chip Satışı

Zynga Poker Chip Satışı
Oyun içerisindeki sanal parayı internet üzerinden zynga poker chip satışı yapan kaptangame.com sitesinden satın alabilmeniz mümkündür.

Kart oyunları, dünyanın birçok ülkesinde her yaş kesiminin keyifle oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır. İskambil kâğıtları ile oynanabilen birçok oyunun ülkemizde de büyük bir kitleye hitap ettiği bir gerçektir. Birçok farklı platformda yayınlanan oyunlar içerisinde, dünya çapında milyonlarca kişiyi peşinden sürükleyen ve başarısını her geçen gün artıran Zynga poker, dünyanın en popüler oyunlarından biri olma ünvanını taşımaktadır. Başarılı bir görseli ve birbirinden keyifli oyun türleri ile büyük bir kitleden geçer not almıştır. İlk olarak Facebook üzerinden yayına başladıktan sonra, isteyen oyuncuların arkadaşlarıyla oynayabilmesi ve isteyenler içinde farklı milletlerden milyonlarca insanla aynı masaya oturabilmesini sağlamıştır. Oyun içerisindeki sanal parayı internet üzerinden zynga poker chip satışı yapan kaptangame.com sitesinden satın alabilmeniz mümkündür.

 Nasıl oynarım?

            Oyuna giriş yapabilmek için satın alım ücreti ya da aylık ücret ödeme gibi bir durum yoktur. Bilgisayar üzerinden oynanabilen oyuna, kendine özel programlarla cihaz üzerinden de erişilebilmektedir. Bu sayede istenilen mekândan insanların erişebilmesini sağlamış ve oyuncuların istedikleri her yerden keyifli vakit geçirebilmesini öncelik haline getirmiştir. Oyuna giriş yaptığınızda, kasanıza belli bir miktar sanal para eklenmekte. Bu sanal para (chip) ile başlangıç aşamasında oyun tecrübesi edinebilir, yeteneğiniz ve şansınız ışığında paranızı katlayabilirsiniz. Zynga poker chip satışı yapan sitelerden chip satın alabilmeniz de mümkündür. Oyun içerisinde her ne kadar gerçek para üzerinden bir sistem dönmese de, kazanmanın sevinci ve kaybetmenin hüsranı yoğun derecede yaşanmaktadır.

 Sanal param biterse ne olur?

            Oyun içerisinde paranız bittiğinde, profilinizden bazı etkinliklerle ufak çaplı meblağlar elde etmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, belli bir ücret karşılığında sanal para alabilmeniz de mümkündür. Chip alabilmek hem oyun içinden, hem de birçok site tarafından gerçekleştirilmektedir. Paranızın bitme korkusunu yaşamadan aldığınız chiplerle profesyonellerin masasında yer bulmanız mümkündür. Cüzi miktarlarla satılan chipler ile mevcut paranızı katlayabilir ve oyunu daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Oyuna dair detaylı bilgi ve zynga poker chip satışı için siteleri ziyaret edebilirsiniz.