Üye Ol
Üye OlÖdeme YapSatın Al
​Kripto para ve Papara ile ödeme alınmaya başlanmıştır.10 Dakikada Oyun Bakiyelerinizin Aktarımı Sağlanır Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Nasıl Alışveriş Yapıcağınızı Biliyormusunuz?

Nasıl Alışveriş Yapıcağınızı Biliyormusunuz?
Günümüzde internet üzerinden alışveriş, normal alışverişin önüne geçmiştir. Artık her şeyi internet üzerinden daha pratik ve kolay bir şekilde evinize kadar getirtebilmeniz mümkündür.

Nasıl Alışveriş Yapıcağınızı Biliyormusunuz?

            Günümüzde internet üzerinden alışveriş, normal alışverişin önüne geçmiştir. Artık her şeyi internet üzerinden daha pratik ve kolay bir şekilde evinize kadar getirtebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra internet üzerinden oynanan oyunların içerik satın alma işlemlerini de oyunların kendi sitelerinden ziyade birçok aracı siteden alabilmemiz de mümkündür. Bu aracı siteler arasında hızlı ve duyarlı bir iletişim, işlem kolaylığı, bekleme süresinin neredeyse hiç olmaması, müşteri memnuniyetini öncelik olarak politika edinen kaptangame.com kendisini ön plana çıkarmaktadır.

 Nasıl üye olurum?

            Siteye giriş yaptığınızda ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan 'kayıt ol' butonuna tıklayın. Önünüze gelen kısımda sizden istenen bilgileri girdikten sonra vermiş olduğunuz mail adresinizi kontrol edin. Gelen maili onayladıktan sonra artık güvenle giriş çıkış yapabilirsiniz. Bunun dışında sitede üye olarak işlem yapabilmeniz için üye olmanız gerek yoktur. Zira facebook, twitter gibi uygulamaları da destekleyen kaptangame.com, bu hesaplarınızla giriş yaptığınızda, sizi sitenin üyesi olarak kabul edecektir.

 Sitenin sunduğu hizmetler neler?

            Site üzerinden birçok oyunun içerik ürünlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Öncelikle site üzerinden alışveriş yapabilmek için bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Yüklediğiniz bakiye profil paranız olarak geçerli sayılacaktır. Ne kadar bakiye yüklerseniz o miktarda alışveriş yapabilirsiniz. Bakiye yükleme işlemini profilinize girip ödeme yöntemleri butona basarak yapabilirsiniz. İşlem kolaylığı açısından site havale/eft, kredi kartı ve banka hesap kartı kabul etmektedir.

            Bakiye yükledikten sonra site üzerinden almak istediğiniz ürünü seçip sepete ekleyebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünleri daha sonra onaydan geçirerek satın alım işlemini sonlandırabilir ve ürünü elde edebilirsiniz. Lakin sepete attığınız ürünü satın almak mecburiyetinde de değilsiniz. Onaydan geçen ürünlerinizi takip etmek için, profil sayfanıza girdiğinizde sol kısımda duran butonlar arasında siparişim yazan butona tıklamanız yeterli olacaktır.