Üye Ol
Üye OlÖdeme YapSatın Al
​Kripto para ve Papara ile ödeme alınmaya başlanmıştır.10 Dakikada Oyun Bakiyelerinizin Aktarımı Sağlanır Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkür ederiz.

Holdem Chip Satışı

Holdem Chip Satışı
Holdem poker oyunu sosyal medya araçları üzerinden oynanan kaliteli bir oyundur. Poker tutkunları sanal medya araçları üzerinden gerçek oyuncularla poker oynama zevkini alabilirler. Üstelik oyundaki rakiplerin gerçekçiliği kadar sanal ortamda oynanan oyunda gerçektir.

Holdem Chip Satışı

            Holdem poker oyunu sosyal medya araçları üzerinden oynanan kaliteli bir oyundur. Poker tutkunları sanal medya araçları üzerinden gerçek oyuncularla poker oynama zevkini alabilirler. Üstelik oyundaki rakiplerin gerçekçiliği kadar sanal ortamda oynanan oyunda gerçektir. Yani poker oyununun bütün kuralları bu platformda da geçerlidir ve oyun adeta poker severlere bağımlılık yaptıracak kalitededir.

            İnsanlar bu oyunda sanal para ile oyun oynarlar ve oyundaki bakiyelerinin yeterli olduğu limiterde masalara bağlanabilir. Üstelik bu oyunda oyuncular dünyanın her yerindeki sunuculara bağlanabilir. Yani 5 kişilik ve 9 kişilik masalarda oynanan bu oyunda bir masada Türk, İngiliz, Fransız veya Japon her ülkeden isme rastlamak mümkündür. Çünkü holdem oyunları o kadar kalitelidir ki oyuncuları asla vazgeçemez. Üstelik holdem oyun sunucusu sadece poker alanında hizmet vermiyor. Daha birçok oyun alanında oyun severlere hizmet getiriyor ancak ön plana çıkan oyun pokerdir.

 Holdem Oyunlarında Chip Almak

            İnsanlar holdem oyunlarına katılabilmek için gerçek hayattaki karşılığı para olan sanal paraları satın almak zorundadır. Sanal paranın oyun içindeki adı chip'tir. Kişiler chip satın alarak oyun oynamanın tadını her zaman çıkarabilirler. Bu yüzden kişiler chip satın almak için çeşitli internet siteleri ile iletişime geçebilir ve holdem chip satışı yapan firmlardan chip satın alabilir.

 Holdem Chip Satın Almak

            Holdem chip satışı yapan firmalar ile iletişime geçen oyun severler ilk olarak holdem chip satışı yapan sitelerin hesap numarlarına alacakları chipin tutarını öderler. Bu ödeme işlemleri banka aracılığı ile atmler üzerinden yapılır. Kişiler bu işlem sırasında küçük bir miktar işlem ücreti de öderler. Chipin parası ödendikten sonra yun severler site yetkilileri ile iletişime geçerek chiplerinin hesaplarına transfer edilmesini isterler. Kişilerin hesabında 100k olduğu anda kişinin hesabına almak istediği chip aktarılır.